Reklama

OpenShot

OpenShot dla Mac

  • Darmowa
  • In Polski
  • Version: Varies with device

Darmowe oprogramowanie do edycji wideo o wysokiej rozdzielczości do użytku osobistego

OpenShot to profesjonalne oprogramowanie do edycji wideo, które może zapewnić doskonałe wyniki podczas pracy z plikami HD. Ponieważ jest w stanie modyfikować filmy w rozdzielczości 4K, ten pakiet jest idealny dla każdego, kto potrzebuje zaawansowanego szablonu. Ten pakiet jest przeznaczony do użytku na laptopach i komputerach osobistych.

Funkcje i główne aplikacje

OpenShot jest przeznaczony przede wszystkim do obsługi filmów w wysokiej rozdzielczości. Obsługiwane rozdzielczości to 4K, 5K, 1080p i 5K. Niektóre funkcje, o których warto wspomnieć, to poprawiona stabilność, wyższy poziom wydajności (w porównaniu do poprzednich wersji) oraz nowy system buforowania, który jest idealny do większych projektów edycji wideo. W najnowszej wersji (2.2) dostępne są teraz unikalne opcje edycji, takie jak możliwość dodawania szablonów tytułów. W razie potrzeby można również osadzić napisy. Są to bardzo przydatne opcje dla tych, którzy chcą cieszyć się wyższym poziomem edycji wideo w usprawnionym pakiecie. Pobieranie i używanie tego oprogramowania do edycji jest bezpłatne.

Inne funkcje i ulepszenia

Ostatnie aktualizacje znacznie usprawniły interfejs użytkownika oraz związane z nim możliwości edycji. Wszystkie zmiany można zapisać w razie awarii. Obsługiwanych jest obecnie ponad 70 języków. Dostosowane ikony systemu Windows zapewniają bardziej „dopracowany” interfejs użytkownika. Jest to oprogramowanie typu open source, dlatego w najbliższej przyszłości oczekuje się dalszych ulepszeń.

Zalety

  • OpenShot jest bezpłatny zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów
  • Ostatnie ulepszenia rozwiązały wiele problemów

Wady

  • Mogą wystąpić pewne problemy z raportowaniem błędów
  • To oprogramowanie nie jest jeszcze dostępne dla użytkowników smartfonów

Reklama

Najczęściej pobierane Multimedia na mac

Reklama

OpenShot

Download

OpenShot Varies with device dla Mac

Reklama

Opinie użytkowników o OpenShot

Czy próbowałeś OpenShot? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Alternatywa dla OpenShot

Przeglądaj aplikacje

Reklama

×